Zmiana terminu konferencji PTE

Szanowni Państwo,

Jak Państwo wiecie, w związku z zaistniałą pandemią, zarząd PTE podjął decyzję o przeniesieniu dorocznej majowej Konferencji PTE na dni 17-19 grudnia br.

Wydaje się jednak, że sytuacja jest wciąż na tyle niepewna, że ze względów bezpieczeństwa i w trosce o zdrowie uczestników i wykładowców, nie możemy planować przeprowadzenia jej również w grudniu.

W związku z tym zawiadamiamy, że XXX Konferencja PTE odbędzie się w dniach 20-22 maja 2021 roku, w tym samym miejscu (hotel Novotel w Warszawie) oraz w tej samej formule.

W trosce o ciągłość spotkań organizowanych przez Zarząd PTE i o to, aby nie zawieść wszystkich zainteresowanych corocznymi spotkaniami, postanowiliśmy jednak utrzymać termin grudniowy i przeprowadzić spotkanie naukowe w innej niż dotychczas formie. Planujemy organizację jednodniowego sympozjum wirtualnego, które odbędzie się w formie wykładów dostępnych na platformie internetowej przedstawiających aktualną wiedzę z zakresu padaczki, tak teoretyczną, jak praktyczną.

O wszelkich szczegółach spotkania oraz tematach wykładów będziemy informować zainteresowanych na stronie internetowej Polskiego Towarzystwa Epileptologii.

 

W imieniu Zarządu Głównego PTE

Joanna Jędrzejczak